Facultatea de Automatică şi Calculatoare

Pe lângă oportunitățile din industrie, studenții vor putea desfășura anul acesta stagiile de practică și sub îndrumarea cadrelor didactice UPT.

Mai jos aveți lista cu cadrele didactice îndrumătoare și locurile disponibile pentru fiecare dintre aceștia.

Studenții trebuie să ia legătura cu îndrumătorii via EMAIL și să își manifeste interesul de realiza stagiul de practică cu aceștia. Cadrele didactice vor selecta studenții pe care îi vor îndruma. În urma discuțiilor, cadrele didactice vor stabili dacă practica va fi realizată online sau fizic, în incinta universității.

Studenții sunt în continuare încurajați să își caute independent locuri de practică cu prioritate în zona lor de reședință.

 

Capota Eugenia(eugenia.capota@cs.upt.ro) - 2

Chirila Ciprian-Bogdan(chirila@cs.upt.ro) - 10

Chirila Oana-Sorina(oana.chirila@aut.upt.ro) - 7

Ciocarlie Horia(horia.ciocarlie@cs.upt.ro) - 2

Crisan Vida Mihaela(mihaela.vida@aut.upt.ro) - 10

Micea Mihai(mihai.micea@cs.upt.ro) - 4

Nicola Stelian(stelian.nicola@aut.upt.ro) - 7

Stangaciu Cristina(cristina.stangaciu@cs.upt.ro) - 2

Todinca Doru(doru.todinca@cs.upt.ro) - 2

Albu Adriana (adriana.albu@aut.upt.ro) - 3

Nanu Sorin(sorin.nanu@aut.upt.ro) - 5

Stangaciu Valentin(valentin.stangaciu@cs.upt.ro) - 4

Radac Bogdan(mircea.radac@aut.upt.ro) - 3

Fuicu Sebastian(sebastian.fuicu@cs.upt.ro) - 1

Practică în facultate

62 studenți

Descrierea postului

Profesorii trebuie contactaţi pe cont propriu prin EMAIL!

Această ofertă este de informare, aplicaţiile nu vor fi trimise către profesori!

Mai multe informaţii găsiţi în acest articol.